Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | 358 Sigurnosna anti - Penjanje ograde |
| Površinski tretman | Vruće pocinčano pocinčano, PVC obložen |
| Boja | Zelena, siva, sve boje se može prilagoditi |
| Visina ploče | 1.2-4m |
| Prečnik žice | 3 / 3,5 / 4 mm |
| Mrežica za otvaranje | 76,2x12,7mm (3 "x0.5") |
| Tip post [kvadratni post (SHS)] | 60x60x2.0 / 2,5 / 3,0 mm, 80x80x2,0 / 2,5 / 3,0mm |
| Vrsta pošte [pravokutna pošta (RHS)] | 40x60x2.0 / 2,5 / 3,0 mm, 40x80x2,0 / 2,5 / 3,0 mm, 60x80x2,0 / 2,5 / 3,0mm |
| Post Tip ["C" post] | 60x80x2.0 / 2,5 / 3,0mm |
| Zabilježiti | Ograda se može prilagoditi da se poklapate na vaše potrebne ako se iznad specifikacije ne zadovoljava. |
Naša 358 sigurnosna ograda
Pauleen

Anti - Dizajn za penjanje
Mali otvor za mrežice (obično 76,2 mm x 12,7 mm ili 3 "x 0,5") onemogućava se pričvrstiti ili čvrst rukohvat, učinkovito odvraćajući i odgađaju uljeze pokušavajući razmjeriti ogradu.

Visoka čvrstoća i krutost
Ograda je izgrađena od teške - gubene žice (često 6 mm ili 8 mm) i zavarenim na svakom raskrižju, stvarajući izuzetno robustan i nepokretan panel koji može izdržati značajne snage.

Vrhunska trajnost i dugovječnost
Napravljen od visokog - zategnog čelika i gotovo uvijek vruće {- pocinčano, on nudi izuzetnu otpornost na koroziju, hrđu i vremenske prilike, osiguravajući dugog radnika s minimalnim održavanjem.

Otporan na vagon i rez
Mala veličina mreže i snaga gustih žica čine je nevjerojatno teškom i vremenom - koji se konzumiraju za smanjenje standardnih ručnih alata poput rezača vijaka, pružajući visok nivo fizičke sigurnosti.

Odlična vidljivost i transparentnost
Za razliku od čvrstih barijera, otvoren dizajn mreže omogućava jasne linije vida kroz ogradu. To omogućava sigurnosno osoblje da nadgleda obje strane oboda, eliminirajući slijepe mrlje za uljeze za skrivanje.

Estetski ugodna sigurnost
Dok su visoko funkcionalni, njen uredan i ujednačen uzorak više se privlači od mnogih drugih visokih vlastitih ograda poput bodljikave žice ili palisade, čineći ga pogodnim za urbane i javne prostore.


FAQ
1.Q: Jeste li proizvođač?
O: Tačno, poslujemo kao pogon za proizvodnju ograde sa deset godina iskustva. Mi smo i provjereni dobavljač na Alibabi.
2.Q: Da li je moguće organizirati isporuku morskoj luci?
O: Apsolutno. Naša najbliža dostavna luka je Tianjin Xingang port.
3.q: Koje su dostupne opcije visine za ogradu?
O: Standardna visina je otprilike 2 metra, iako nudimo potpunu prilagodbu. Jednostavno nas obavijestite o vašoj željenoj visini i dužini i pripremit ćemo dizajn zajedno sa procjenom cijena.
4.Q: Možete li pružiti dodatne informacije o ogradi, uključujući stvarne slike i detalje komponenata?
O: Svakako. Slobodno posegnite do nas - Dijelit ćemo detaljne crteže i fotografije različitih dijelova.
5.Q: Da li je dostupna prilagodba boje?
O: Da, smještamo prilagođene zahtjeve u boji. Iako uobičajene opcije uključuju zeleno, žuto, bijelo i sivo, možemo također odgovarati specifičnim zahtjevima boja.
Popularni tagovi: 358 Sigurnosna anti {- Penjačka ograda, Kina 358 Sigurnosna anti {- Proizvođači penjanja, dobavljači, tvornici







