Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Mreža protiv penjanja 358 ograda |
| Površinski tretman | Vruće pocinčano pocinčano, PVC obložen |
| Boja | Zelena, siva, sve boje se može prilagoditi |
| Visina ploče | 1.2-4m |
| Prečnik žice | 3 / 3,5 / 4 mm |
| Mrežica za otvaranje | 76,2x12,7mm (3 "x0.5") |
| Tip post [kvadratni post (SHS)] | 60x60x2.0 / 2,5 / 3,0 mm, 80x80x2,0 / 2,5 / 3,0mm |
| Vrsta pošte [pravokutna pošta (RHS)] | 40x60x2.0 / 2,5 / 3,0 mm, 40x80x2,0 / 2,5 / 3,0 mm, 60x80x2,0 / 2,5 / 3,0mm |
| Post Tip ["C" post] | 60x80x2.0 / 2,5 / 3,0 mm |
| Zabilježiti | Ograda se može prilagoditi da se poklapate na vaše potrebne ako se iznad specifikacije ne zadovoljava. |
358 Sigurnosna ograda

Koja je 358 sigurnosna ograda
Sigurnosna ograda 358, poznata i kao "anti - uspon" ili "visoko - sigurnosti", vrsta je čeličnog oboda ograđenog za njihovu izuzetnu odvratnost od jačine i uvale. Njegovo ime proizlazi iz njegovih dimenzija mreže: obično 3 inča (76,2 mm) za 0,5 inča (12,7 mm) do 8 mjerača (4 mm) žice. Ovaj dizajn sadrži vrlo male, uske otvore koji ga čine izuzetno teškim za učvršćivanje ili prianjanje, efikasno sprečavanje pokušaja penjanja i rezanja. Obično izgrađen od pocinčanog čelika i često završen praškastim premazom, vrlo je otporan na koroziju i udar. Zbog ovih svojstava, to je standardni izbor za zaštitu kritične infrastrukture poput zatvora, aerodroma, vojnih instalacija i komunalnih podstanica.
Prednost 358 sigurnosne ograde
Neuspoređeni imunitet korozije
Neprobojan za hrđu, vlagu, sol i hemijski napad. Zadržava strukturni integritet u oštrim okruženjima


Poboljšana ekonomska vrijednost
Obično sadrži niži ravni materijal i troškovi proizvodnje od metala, zajedno sa smanjenim rashodima za održavanje i produženi vijek trajanja.
Značajna smanjenja mase
Nudi znatno manju težinu prema uporedivom metalu, smanjujući troškove transporta i omogućavajući lakše rukovanje i ugradnju.


Izuzetan prilagodljivost dizajna
Jednostavno proizvedeno (ekstrudirano / tkano) u višestrukim veličinama otvora, oblicima, debljinama i bojama za ispunjavanje tačnih performansi ili estetskih zahtjeva.
Svojstvena hemijska otpornost
Otpisuje izloženost različitim kiselinama, alkalisom, otapalima i korozivnim agentima. Idealno za zahtjevnu filtriranje kemijskog obrade i aplikacije za zadržavanje.


Zanemarive UPKEEP zahtjeve
Eliminira potrebu za zaštitnim premazima (boja, galvaniziranje) ili prevenciju korozije. Zahtijeva malo održavanja dok pružaju pouzdano, dugo - performanse.


FAQ
1.Q: Da li ste fabrika?
O: Da, fabrika smo proizvela ogradu 10 godina, verificiranu fabriku na Alibabi.
2.Q: Možete li poslati teret u morsku luku?
O: Da, naravno, naša najbliža morska luka je Tianjin Xingang port.
3.Q: Šta kažete na visini ograde?
O: Visina je oko 2m, ali prihvatamo sve prilagođene veličine, možete nam dati znanje visine i dužinu, tada možemo izraditi dizajn i izračunati cijene.
4.Q: Mogu li dobiti više detalja o ogradi, poput stvarne slike i dodataka?
O: Da, kontaktirajte nas, poslat ćemo vam crtež i detalje dijelova slike.
5.Q: Možete li napraviti boju prema našem zahtevu?
O: Da, možemo, zajednička boja je zelena, žuta, bijela, siva, možemo prilagoditi i boje prema vašem zahtjevu.
Popularni tagovi: Anti penjanje MESH 358 ograda, Kina Anti uspona MESH 358 Proizvođači ograde, dobavljači, tvornica







