Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Pocinkovana privremena ograda |
| Materijal |
Niskougljična čelična žica, kvadratna cijev od ugljičnog čelika |
| Brand Name | PAULEEN |
| Uzorak | Uzorci su besplatni za kupce |
| Mesh Spacing | 50x100mm, 50x150mm, itd |
| Frame Tube | 40cm može se prilagoditi |
| Wire Diameter | 3,0 mm, 3,2 mm, 3,5 mm 4,0 mm, itd |
| OEM usluga | Dobrodošli (POSEBNA CIJENA ZA NARUDŽBU) |
| Logo | Prilagođeni logotip prihvaćen |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| Fram Thickness | 1,5 mm, 1,8 mm, 2,0 mm |
| Vrijeme isporuke | 10-25 dana |
| Veličina stopala | 600x100x6.0mm780x120x8.0mm |
| Boja | Žuta/crna/zelena/plava Kao zahtjev kupaca |

Temporary Fence

Primjena privremene ograde

Zaliha privremene ograde
Prijave
Izgradnja:Idealno za optimizaciju sigurnosti za zadržavanje lokacije kako bi se spriječio neovlašteni pristup. Ekonomična i izdržljiva alternativa tradicionalnoj iverici.
Događaji:Idealno za kontrolu gomile bilo koje veličine za događaje bilo koje veličine uz održavanje vrhunske sigurnosti i privatnosti kao i vizualne privlačnosti.
maloprodaja:Idealno za proširenje maloprodajnog prostora za sezonsku robu kao što su pijace na otvorenom, parcele za božićna drvca, proljetno/ljetni vrtni centri i još mnogo toga.
O nama
Hebei Pauleen Metal Products Co., Ltd. je kompanija specijalizirana za proizvodnju metaproizvoda i jedan je od vodećih proizvođača u zemlji s našom tvornicom koja zauzima 43.000 kvadratnih metara. Kompanija Pauleen ima moderne standardne fabrike, naprednu proizvodnu opremu i sveobuhvatan sistem upravljanja kvalitetom, sa godišnjim proizvodnim kapacitetom od 100.000 tona. Njegovi proizvodi se izvoze u mnoge zemlje i regije širom svijeta.
Hebei Pauleen Metal Products Co., Ltd. uvijek se pridržava principa "poštenje na prvom mjestu kupac na prvom mjestu" i završava svaku narudžbu striktno prema zahtjevima kvalitete i kvantiteta kupaca. Stoga se iskreno radujemo saradnji sa Vama.
Popularni tagovi: pocinčana privremena ploča za ogradu, proizvođači, dobavljači, tvornica u Kini, pocinčana privremena ploča za ogradu







