Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Bakrena mreža |
| Materijal |
Mesing / crveni bakar |
| Robna marka | Pauleen |
| Uzorak | Uzorak su besplatni za kupce |
| Logotip | Prihvaćeni logotip prihvaćen |
| Vrijeme isporuke | 10-25days |
| Mjesto porijekla | Hebei, Kina |
| OEM usluga | Dobrodošli (Posebna cijena Forbig nalog) |
| Mesh / inč (fosfor bronzana mreža) | 60-400 |
| Otvor blende (fosfor brončana mreža) | 1,5 mm, 1,8 mm, 2,0mm |
| Mjerač žice (fosfor bronzana mreža) | 0.15,0.091,0.051,0.041,0.035,0.031,0.025mm |
| Mesh / inč (crvena bakrena mreža) | 10-60 |
| Otvor blende (crvena bakrena mreža) | 1.93,1.27,1.1,0.78,0.61,0.44,0.3mm |
| Mjerač žice (crvena bakrena mreža) | 0.61,0.315,0.315,0.37,0.27,0.23,0.19,0.122mm |

Bakrena mreža

Primjena bakrene mreže

Zaliha bakrene mreže
Naše usluge
1.Smalni uzorci mogu se isporučiti besplatno.
2. Specifikacija proizvoda može se prilagoditi.
3.Upadite proces proizvodnje za vas slobodno.
3. Slike i slike instalacije dostupne su i besplatno.
5.more posebne ponude za vas u drugoj i budućim nalozima.
Plaćanje i otpremu
Uvjeti plaćanja:
Naš primarni način plaćanja je putem telegrafskog transfera (t / t). Potreban je depozit od 30% prije pokretanja proizvodnje, a preostalih 70% plaća se prije otpreme ili nakon prezentacije tereta za pomorske pošiljke. Alternativno, prihvatamo 100% neopozive vidna pisma kredita za okeanski teret. Za manje iznose su dostupne i plaćanje Western Union-a.
Načini otpreme:
Način transporta određuje se glasnoćom narudžbe. Manje narudžbe se obično isporučuju pomoću međunarodnih Express usluga kao što su TNT, DHL, UPS ili EMS. Za veće narudžbe savjetujemo ili prijevoznik zraka ili morskog mora, koji može upravljati vašim određenim teretnim sredstvom; Radimo i sa dugom - term partnerskom agencijom koja može pomoći na zahtjev. Imajte na umu da se teretni troškovi za veće pošiljke isporučuju na prikupljanju.
Popularni tagovi: Mesh filtera bakrene žice, Kina Proizvođači mrežica za filtriranje bakrene žice, dobavljači, tvornica







