Opis proizvoda:
| Naziv proizvoda | Vrtna ograda od plastične mreže |
| Materijal | Polietilen/polipropilen/polietilen visoke gustine |
| Pakovanje | Tkane torbe, prilagođene potrebama kupaca |
|
Uzorak |
Uzorci su besplatni za kupce |
| Širina | 1m-2m |
| Dužina | 30m/50m/prilagođeno |
| Boja |
Crna, plava, žuta, crvena, itd |
| Uzorak | Uzorci su besplatni za kupce |
| Veličina rupe | 0,8 cm/1,2 cm/1,5 cm/1,8 cm/2,5 cm/prilagođeno |
| Debljina ploče | 1mm,1.2mm,2mm, možemo napraviti veličinu prema vašem zahtjevu |
Prednost plastične mreže



Plastične aplikacije

Granično utvrđenje
Uspostavljanje zaštitnih barijera i definisanje operativnih zona.

Osiguranje proizvoda
Stabiliziranje robe i dizajniranje svestrane ambalaže.

Kontrola erozije
Učvršćivanje slojeva tla i sprječavanje degradacije terena.

Povećanje integriteta strukture
Jačanje otpornosti betona i osiguranje potpore okvira.
Naša kompanija

često postavljana pitanja
1.P: Koje se vrste polimera najčešće koriste u proizvodnji plastičnih mreža?
O: Osnovni materijali uključuju polietilen (HDPE/LDPE), polipropilen (PP), polivinil hlorid (PVC) i najlon. Odabir ovisi o-specifičnim zahtjevima za mehanička svojstva, hemijsku otpornost, UV stabilnost i isplativost{2}}.
2.P: Kako plastična mreža podnosi izloženost vremenskim i vanjskim okruženjima?
O: Većina plastičnih mreža pokazuje izuzetnu otpornost na okoliš, otpornost na vlagu, padavine i temperaturne varijacije. Formulacije HDPE i PP često sadrže UV inhibitore kako bi spriječili propadanje i lomljivost izazvanu sunčevom svjetlošću-. Ove supstance su otporne i na biološko propadanje, rast gljivica i korozivne agense.
3.P: Koje industrije pretežno koriste plastičnu mrežu?
O: Njegova svestranost omogućava široku primenu u svim sektorima:
Hortikultura/Pejzaž: Tkanine za kontrolu erozije, sistemi za rešetke, štitnici za drveće, oznake granica
Građevinski sektor: mreže za otpad od skela, sigurnosne ograde, armatura od gipsa, rešetke za drenažu
Industrijske primjene: filterska sita, razdjelne mreže, sito-podloge za štampanje, ventilacijske rešetke
Poljoprivreda: barijere za zaštitu bilja, ograde za životinje, mreže za zadržavanje stočne hrane
Komercijalno okruženje: navlake za pakovanje proizvoda, izložbeni okviri, pregrade za skladištenje
Kreativni radovi: skulpturalne instalacije i zanatski zanati
4.P: Koji kriteriji određuju specifikaciju plastične mreže i odabir atributa?
O: Ključne determinante obuhvataju:
Geometrija otvaranja: veličina mreže (npr. ¼", ½") koja određuje efikasnost zadržavanja, preciznost filtracije ili transparentnost
Debljina niti: Povećani promjer filamenta povećava krutost i{0}}nosivost
Izbor smole: Određen radnim uslovima, pragovima performansi i hemijskim kontaktom (pogledajte FAQ1)
Dimenzionalni parametri: Potrebna mjerenja listova ili rolne
Operativni zahtjevi: Predviđena stresna opterećenja i servisni konteksti
5.P: Koje tehnike olakšavaju efikasno rezanje i postavljanje plastične mreže?
O: Rezanje: Zahtijeva teške-alate-industrijske makaze, makaze za lim, motorne sekače ili ojačane noževe. Metode zarezivanja-i-snap funkcionišu za krute tanke-profilne mreže. Sigurnosna oprema je neophodna kako biste izbjegli ozljede oštrim rubovima.
Instalacija: Pristup varira ovisno o funkciji:
Pričvršćivanje: Pričvrstiti pomoću vezica za kablove, pocinkovanih obujmica, spajalica za ogradu (drveni nosači) ili polimernih užadi. Sigurna ograda do stupova.
Primjena na tlu: Popravite geomrežu za stabilizaciju tla pomoću zemljanih sidara duž perimetra.
Površinska fiksacija: Mehanički pričvrstite građevinsku letvu koristeći pričvrsne elemente prije malterisanja.
Popularni tagovi: plastične mrežaste baštenske ograde, proizvođači, dobavljači, fabrika u Kini







